X
تبلیغات
زولا
استقبال 500 تماشاگر از تمرین استقلال - استقلال قهرمان

قلمدوش شدن حیدری توسط هواداران و حضور فیروز کریمی در کنار آبی‌پوشان
http://media.farsnews.com/Media/8709/Images/jpg/A0568/A0568417.jpg

* با توجه به حضور خسرو حیدری، آندرانیک تیموریان و مهدی رحمتی در تمرین امروز هواداران زیادی در ورزشگاه دستگردی حضور پیدا کرده بودند. نکته قابل توجه قلمدوش شدن خسرو حیدری توسط هواداران این تیم بود.

* مسئولان ورزشگاه دستگردی جایگاهی را برای گفت و گوی خبرنگاران با بازیکنان آماده کرده بودند تا نمایندگان رسانه های گروهی در آنجا وظیفه خود را انجام دهند.

* جلسه کادرفنی و بازیکنان داخل رختکن دستگردی قبل از شروع تمرین برگزار شد. سرمربی آبی پوشان دقایقی با آنها صحبت کرد. سرمربی تیم استقلال که برای اولین بار بازیکنان ملی پوش ایرانی خود را در تمرین می دید از آنها خواست با تمام قدرت روی مسابقات تمرکز کنند و تمرینات را جدی بگیرند.

* منصور پورحیدری از ابتدای تمرین در کنار تیم بود.

* فیروز کریمی قبل از شروع تمرین استقلال وارد ورزشگاه دستگردی شد و برای دقایقی با بازیکنان این تیم به خوش و بش پرداخت. او برای حضور در پشت صحنه سریال سه پنج دو در ورزشگاه اکباتان حاضر شده بود.

* قبل از تمرین رحمتی و حنیف عمران زاده در سالن وزنه حضور پیدا کرده و وزنه زدند.

* ایوب اصغرخانی بازیکن قدیمی آبی پوشان در تمرین امروز حضور داشت.

* حدود 500 هوادار در تمرین امروز استقلال حضور داشتند. در بخشی از تمرین هواداران از تیموریان و جباری، حمودی و حیدری، زندی و یوسفی خواستند تا به سمت آنها روند و نشان دهند با وجود بازی در یک پست مشکلی با هم ندارند.

* حمید عزیززاده و هادی زرین ساعد غایبان تمرین بودند.

* آتیلا حجازی توسط هواداران تشویق شد. آنها شعار " یادگار حجازی " سر دادند.

* میلاد میداودی اختصاصی تمرین کرد.

* بازیکنان استقلال دو گروه شدند. یک گروه فوتبال بازی کردند و تعداد هم با مولایی بدنساز تیم تمرین کردند.

* دکتر شهاب پزشک تیم ملی پس از شایعه حضور در تیم استقلال در ورزشگاه دستگردی حاضر شد و با دکتر رضایی دیدار کرد.

* در پایان تمرین امروز کادرفنی استقلال جلسه ای را برگزار کرد و هنکه نکات لازم را به بازیکنان منتقل کرد. فرهاد مجیدی نیز برای دقایقی با هنکه به صحبت پرداخت.تاریخ : 1390/05/08 | 07:53 ب.ظ | نویسنده : محمد | نظرات (0)نظرات (@count)
.: Weblog Themes By Bia2skin :.