X
تبلیغات
زولا
اولین صحبتهای فریدون زندی پس از پیوستن به تیم استقلال تهران. - استقلال قهرمان

اولین صحبتهای فریدون زندی پس از پیوستن به تیم استقلال تهران.  

 

 فریدون زندی که ظهر امروز شنبه با حضور در محل باشگاه استقلال و دیدار با علی فتح الله زاده برای یک فصل حضور در جمع آبی پوشان با این باشگاه به توافق رسید ضمن بیان این مطلب افزود: از ابتدای فصل نقل و انتقالات دنبال رفتن به یک تیم خوب بودم و با وجود اینکه پیشنهادهای زیادی داشتم اما ترجیح دادم به استقلال بروم.

وی ادامه داد: احساس کردم می توانم با استقلال موفق باشم چرا که این تیم پتانسیل قهرمان شدن را هم در رقابتهای لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان آسیا دارد. با این حال گرفتن رضایت نامه ام زمان زیادی برد و به همین خاطر در روز پایانی فصل نقل و انتقالات توانستیم با این باشگاه به توافق برسم.

بازیکن فصل پیش تیم فوتبال استیل آذین خاطرنشان کرد: از اینکه استقلال را برای ادامه فوتبالم انتخاب کردم بسیار خوشحالم و امیدوارم بتوانم به موفقیت این تیم کمک کنم.

فریدون زندی در پاسخ به این پرسش که آیا بازهم شاهد حضور یک بازیکن با حاشیه های فراوان خواهیم بود افزود: حالا تجربه ام زیادی شده و سراغ حاشیه ها نمی روم. حاشیه برای یک بازیکن چیزی به جز دردسر ندارد و تمام تلاشم این است که در استقلال فوتبال بدون حاشیه ای را دنبال کنم.

زندی در پایان گفت: به دلیل حسن نیتی که در مسئولان باشگاه استقلال دیدم خیلی زود با آنها به توافق رسیدم و امیدوارم بتوانم با ارئه بازیهای قابل قبول پاسخ این اعتماد را بدهم.تاریخ : 1390/05/01 | 02:10 ب.ظ | نویسنده : محمد | نظرات (0)نظرات (@count)
.: Weblog Themes By Bia2skin :.